Noclegi dla pracowników – Co wybrać, by było tanio ale wygodnie?

noclegi dla pracowników Inowrocław

Prowadzisz firmę budowlaną  wraz z pracownikami jeździsz w delegacje po całej Polsce? Często śpisz w różnych hotelach? Na twojej głowie jest znajdowanie kwater dla pracowników na czas inwestycji budowlanej? Noclegi dla pracowników Inowrocław powinny być w miarę tanie, ale przy tym wygodne i czyste. Gdzie takich szukać? W tym artykule podpowiadamy. Zapraszamy do lektury.

Hotel pracowniczy Inowrocław – Opcja numer jeden

Jeżeli załatwianiem kwater zajmujesz się od dłuższego czasu, to na pewno wiesz, że istnieją specjalne hotele pracownicze.  Czym się wyróżniają? Na pewno przystępną ceną. Zwykle cena za dobę w takich miejscach nie przekracza 50 zł od osoby. Można znaleźć hotele pracownicze, gdzie płaci się jedynie 30 złotych. To zależy od miasta, ilości dni i osób. W takich hotelach pokoje są zwykle kilkuosobowe. Łazienka jest wspólna – na przykład jedna na piętro. Warunki trochę podobne do tych w schroniskach górskich. Każdy pokój powinien mieć czajnik elektryczny. Jeśli nie ma w pokoju, na pewno jest taki do użytku ogólnego na korytarzu bądź w kuchni. Niestety, nie są to warunki szczególnie komfortowe, jednak wiele osób decyduje się na nie ze względu na cenę. Takie hotele można przede wszystkim spotkać w dużych miastach.

hotel pracowniczy Inowrocław

 Pokoje od osób prywatnych   

Czasem można trafić na osoby prywatne, które przystosowały na przykład piętro w swoim domu i wynajmuje tam pokoje. Zwykle to lepsze warunki niż w hotelach pracowniczych. Ponieważ mniej osób korzysta z łazienki czy kuchni porządek jest zdecydowanie większy. Do pokojów zwykle wchodzi mniej osób, więc komfort snu także powinien być większy. A co powiedzieć o cenie? Te zaczynają się od 40 złotych za dobę od osoby. Gdzie szukać takich ofert? Najczęściej na stronach typu OLX. Wystarczy wpisać miejscowość, do której jedzie się w celach służbowych i znaleźć najlepszą opcję.

Noclegi dla pracowników Inowrocław – Ostatnia opcja

Tanie noclegi dla pracowników Inowrocław są zwykle w gospodarstwach agroturystycznych. Warunki raczej porównywalne do tych w pokojach od osób prywatnych. Jedna łazienka na pokój kilkuosobowy, aneks kuchenny. Zaletą agroturystyki jest na pewno możliwość zrelaksowania się poza pokojem. Zwykle na ogrodzie można znaleźć leżaki, fotele, hamak. Po ciężkim dniu pracy to kuszące możliwości.

Written by