Alternatywy dla fotobudki – Co na wesele, studniówkę i tym podobne?

fotobudka Poznań

Organizacja wesela, studniówki czy każdej innej, dużej imprezy okolicznościowej wymaga organizacji z wyprzedzeniem. W tym artykule podpowiemy, jakie atrakcje można zapewnić gościom chociażby na weselu. Do niedawna królowała fotobudka Poznań, jednak dla wielu jest już ona przereklamowana. Czy jest dla niej jakaś alternatywa?  

Dlaczego fotobudka Poznań jest tak chętnie wybierana?

Fotobudka to zautomatyzowane urządzenie, które wykonuje zdjęcia i od razu je drukuje. Wykorzystuje się ją głównie do wykonywania fotografii paszportowych bądź legitymacyjnych. Ale to nie wszystko. Służy również do celów rozrywkowych jako atrakcja podczas imprez, wesel i tym podobnych. Fotobudka Poznań to świetna atrakcja, ponieważ pozwala zatrzymać najpiękniejsze chwile na dłużej – na fotografii. Ale ile można! Od kilku lat fotobudka Swarzędz jest jedną z najpopularniejszych atrakcji imprez okolicznościowych. Stała się już trochę oklepana. Czy można ją czymś zastąpić?

Czy istnieje jakaś alternatywa dla fotobudki?

Gifbudka! Słyszałeś już taką nazwę? Gifbudka bardzo przypomina klasyczną fotobudkę, jednak zamiast zdjęć, otrzymujemy wygenerowany plik graficzny, na którym widoczny jest ruch uczestników zabawy. To zabawny i bardziej dynamiczny efekt. Dla tych, którzy są aktywni w sieci do gusty przypadnie fakt, że uzyskanym gifem w mgnieniu oka możemy pochwalić się w mediach społecznościowych. Co jeszcze? Selfie mirror, czyli fotolustro. Tu również celem jest zrobienie sobie szalonych zdjęć. Jednak nie stajemy przed tradycyjnym obiektywem, ale przed interaktywnym lustrem, które będzie zachęcać do wykonywania rozmaitych póz, a także będzie nas komplementować.

fotobudka Swarzędz

Fotomozaika, FreezMe

Jesteś przyszła panną lub panem młodym? Chcesz wspaniałą pamiątkę, która zmieści w sobie wspomnienia ze wszystkimi gośćmi weselnymi? Fotomozaika idealnie się sprawdzi w tej sytuacji. Fotografie robione są niemal identycznie jak przy zwykłej fotobudce. Jednak nie są drukowane od razu – po jednej parze, czy grupie osób. Najważniejsze jest naklejenie ich w odpowiednim miejscu, by na samym końcu wszystkie fotki stworzyły obraz z wybranym wcześniej wzorem. Tym sposobem można mieć obraz, na którym znajdzie się kilkaset osób. A czym jest FreezMe? Łączy ona ze sobą tradycyjną fotobudkę, gifbudkę oraz efekt zamrożenia. Pozujemy na wybranym tle i czekamy aż aparat wykona swoją pracę. Efektem nie będzie jednak ani zdjęcie, ani zwykły gif, ale krótka animacja, która będzie prezentować uczestników zabawy w „zamrożonej” pozycji.

Written by